EN

Kontakt i współpraca

1

BEST Wrocław jest organizacją, która dociera do studentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Mamy z nimi stały kontakt dzięki projektom, które organizujemy cyklicznie na Politechnice Wrocławskiej (EBEC – European BEST Engineering Competition, BIT Fest, Inżynieria Kultury, BEST Courses, BEST Career Week).

Staramy się połączyć wiedzę zdobytą na studiach z praktyką, pracą i życiem codziennym. Głównym celem jest zintegrowanie przez nasze działania trzech środowisk - studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

2

Jako część międzynarodowej organizacji jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i potrafimy działać wspólnie z innymi grupami. Nasze osiągnięcia w postaci projektów przez nas organizowanych oraz możliwości działania na większą skalę, mówią o nas jako o dobrych partnerach do współpracy.

BEST Wrocław daje szansę studentom na rozwijanie się, poszerzanie swojej wiedzy oraz poznanie firm z nami współpracującymi. Oferujemy spotkania z firmami, promujemy praktyki i szkolenia, staramy się formować kontakt pomiędzy studentami a firmą. Naszym zamiarem jest ułatwienie partnerom dotarcie do studentów, z którymi chcą nawiązać współpracę.

Zachęcamy firmy chcące promować swoją działalność wśród wrocławskich studentów do współpracy z nami.

Do tej pory zaufali nam

Zaufani partnerzy

Czy znasz takie marki jak Mars®, Snickers®, Bounty®, Twix®, kolorowe M&M’s®, Uncle Ben’s®, Whiskas®, Kitekat®, Chappi® czy Pedigree®? To tylko niektóre z kilkudziesięciu globalnych marek, których producentem jest korporacja MARS. MARS to ponad 28 miliardy dolarów obrotu rocznie, 65 000 Współpracowników, 150 fabryk i oddziały w 79 krajach na całym świecie. MARS Polska to polski oddział korporacji, który w Warszawie i Sochaczewie zatrudnia obecnie ok. 1400 Współpracowników w działach Logistyki, Inżynieryjnym, Produkcyjnym, Badań i Rozwoju, IT, Marketingu, Trade marketingu, Sprzedaży, Finansów, Personalnym, Zakupów oraz Komunikacji Korporacyjnej MARS to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców, który dba o wszechstronny rozwój Współpracowników a młodym ludziom daje szansę na wymarzoną karierę. Wolność wymaga odwagi. Dołącz do odważnych.

Procter & Gamble jest międzynarodowym liderem na rynku dóbr konsumpcyjnych. Firma powstała w 1837 roku w Cincinnati (USA). Dzisiaj ma 80 filii na świecie i prowadzi sprzedaż ponad 300 marek produktów w 160 krajach. Na wspólny sukces w 80 krajach pracuje łącznie 140 000 osób, w tym ponad 2000 w Polsce. Na polskim rynku jest obecna od 1991 roku, oferując najwyższej jakości produkty takie jak Pampers, Ariel, Vizir, Lenor, Always, Blend-a-med, Pantene, Head & Shoulders, Herbal Essences, Olay, Gilette, Wella. Fabryka na Targówku jest największą inwestycją P&G w Europie środkowo-wschodniej. Funkcjonuje już od 1994 roku. Od tamtego czasu produkowano tu wiele produktów P&G, tj. Always, Ace, Pampers. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących fabryk P&G na świecie, która może się szczycić wysoką efektywnością naszych systemów i procesów produkcyjnych. Szukamy utalentowanych pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją,są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Kluczowe dla nas są Twoje możliwości rozwoju, osobowość oraz wszelkie podejmowane przez Ciebie inicjatywy.

Grupa PCC to międzynarodowa grupa kapitałowa, której spółki rozmieszczone są w 41 różnych lokalizacjach na całym świecie. Firma działa głównie w sektorze chemicznym i jest producentem niemal 1000 surowców i produktów specjalistycznych. Kluczowym elementem strategii Grupy PCC jest ciągły rozwój zapewniany poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz inwestycje w rozwój pracowników. W Grupie PCC cele realizowane są w sposób zrównoważony i odpowiedzialny – dbając o środowisko naturalne i społeczeństwo.
Zatrudniamy specjalistów z różnych branż, którzy pracują w takich obszarach jak chemia, handel, inżynieria, produkcja czy administracja. Zainteresowanym Studentom oferujemy wiele możliwości współpracy – Program Stażowy, Stypendialny oraz Praktyk Letnich. Co roku uczestniczymy w największych targach pracy w całym kraju. Organizujemy również spotkania na uczelniach oraz na terenie naszej siedziby w Brzegu Dolnym, podczas których studenci mogą dowiedzieć się, jak wygląda nowoczesna firma chemiczna. Poszukujemy osób, które lubią podążać za swoimi ambicjami, poszerzać wiedzę i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie. Jesteś zainteresowany? Wejdź z nami w reakcję!

Zarząd organizacji

Ds. kontaktu z firmami

Rafał Szałaj

781 080 683
rafal.szalaj@best.wroclaw.pl

Ds. public relations

Paulina Stelmańska

780 026 293
paulina.stelmanska@best.wroclaw.pl

Prezes organizacji

Emilia Szyszko

784 389 067
emilia.szyszko@best.wroclaw.pl

Skarbnik

Jakub Reszka

698 352 551
jakub.reszka@best.wroclaw.pl

Sekretarz

Mateusz Bortkiewicz

6607 411 996
mateusz.bortkiewicz@best.wroclaw.pl

Ds. Human resources

Magdalena Ślipek

508 278 944
magdalena.slipek@best.wroclaw.pl