EN

Kontakt i współpraca

1

BEST Wrocław jest organizacją, która dociera do studentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Mamy z nimi stały kontakt dzięki projektom, które organizujemy cyklicznie na Politechnice Wrocławskiej (EBEC – European BEST Engineering Competition, BIT Fest, Inżynieria Kultury, BEST Courses, BEST Career Week).

Staramy się połączyć wiedzę zdobytą na studiach z praktyką, pracą i życiem codziennym. Głównym celem jest zintegrowanie przez nasze działania trzech środowisk - studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

2

Jako część międzynarodowej organizacji jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i potrafimy działać wspólnie z innymi grupami. Nasze osiągnięcia w postaci projektów przez nas organizowanych oraz możliwości działania na większą skalę, mówią o nas jako o dobrych partnerach do współpracy.

BEST Wrocław daje szansę studentom na rozwijanie się, poszerzanie swojej wiedzy oraz poznanie firm z nami współpracującymi. Oferujemy spotkania z firmami, promujemy praktyki i szkolenia, staramy się formować kontakt pomiędzy studentami a firmą. Naszym zamiarem jest ułatwienie partnerom dotarcie do studentów, z którymi chcą nawiązać współpracę.

Zachęcamy firmy chcące promować swoją działalność wśród wrocławskich studentów do współpracy z nami.

Do tej pory zaufali nam

Zaufani partnerzy

Budimex SA jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce.

Najczęściej realizuje usługi jako wykonawca generalny, a dotyczący one głównie infrastruktury drogowej, kolejowej budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami, a także w biznesach związanch z energią odnawialną i emobility.

Poza Polską Budimex SA wchodzi na rynki zagraniczne - Słowacje, Czechy i Niemcy.

Firma zatrudnia w Polsce ponad 7000 osób i realizuje ponad 300 kontraktów w ciągu roku. Rocznie przyjmuje też ponad 250 Praktykantów na płatne praktyki.

Firma cukiernicza A. Blikle to polskie przedsiębiorstwo z ponad 150-letnią tradycją, które zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów cukierniczych, ciast, ciastek, makaroników i lodów. Po dzień dzisiejszy posiada ręczną produkcję oraz dba o wysoką klasę składników, co sprawia, że kolejne pokolenia mogą cieszyć się niepowtarzalnym i naturalnym smakiem oryginalnych wypieków.

Zarząd organizacji

Prezes organizacji

Cezary Mordal

+48 693 109 935
cezary.mordal@best.wroclaw.pl

Sekretarz

Karolina Harasimowicz

+48 781 763 084
karolina.harasimowicz@best.wroclaw.pl

Skarbnik

Kacper Koler

+48 886 760 015
kacper.koler@best.wroclaw.pl

Ds. kontaktu z firmami

Iwo Staykov

+48 608 246 589
iwo.staykov@best.wroclaw.pl

Ds. promocji

Adrian Augustyn

+48 504 620 542
adrian.augustyn@best.wroclaw.pl

Ds. zasobów ludzkich

Dawid Strzeszewski

+48 609 422 085
dawid.strzeszewski@best.wroclaw.pl